Таласотерапія в Тунісі

У всьому світі таласотерапію цінують не тільки за величезне задоволення, але перш за все за ефективну можливість відновити здоров’я і зберегти молодість. Якщо ви захочете пройти курс таласотерапії, то одним з перших місць, яке вам порадить інформований медичний фахівець, буде Туніс. Для цього є вагомі підстави:

Для таласотерапії величезне значення має якість морської води. Вона повинна бути живою – мікроречовини, які містяться в ній і виконують цілющий вплив, живуть не більше двох діб. Тому справжні таласоцентри можуть працювати тільки на морському узбережжі.

Вода повинна бути дуже чистою – забруднення навколишнього середовища не кращим чином впливає на її якість.

Наприклад, в м.Хамамет немає промисловості, немає судів, до того ж політика держави спрямована на жорсткий контроль збереження цього природного ресурсу. Тому ми не лукавимо, коли говоримо про те, що в Тунісі дуже чисте море. Такі ж високі вимоги пред’являються до якості водоростей, грязей, натуральних олій для масажів.

Інший аспект дійсного талассо – комфортний, помірний клімат і повітря, насичене морськими іонами. Варто відзначити, що в Тунісі стандарти таласотерапії встановлені на державному рівні, а викладання основ таласотерапії ведеться в медичних університетах. При цьому центри в Тунісі з’явилися порівняно недавно, в 1994 р, і швидко набули заслужене визнання в усьому світі.

Однак експертність і лідерство в питаннях талассотерпіі належить не тільки Тунісу – почесне місце в ряду експертів займає Франція. Сам термін «таласотерапія» був введений французьким лікарем Ла Боннардьер в 1865 р, коли він представив дисертацію на тему «морська терапія», використавши грецькі слова Thalassa (море) і Therapeia (терапія).

Зараз таласоцентри є в багатьох країнах і користуються стійким попитом. Більшість таласоцентрів світу працюють на добре відомій французькій талассо косметиці, але мало хто знає, що Туніс є постачальником нативної сировини в Європу, в тому числі до Франції.

А ми в свою чергу допоможемо з найкращими готелями на базі яких працюють дійсно процесійні талассо центри.

Інформація з сайту www.lagune-tunisie.com

Хочеш пізнати найкращу таласотерапію?